Aquaworld Belek

Bölge: Akdeniz Otelleri

Otel Tipi: Antalya Otelleri

Mevki: Belek

Denize Mesafe: 0

Havaalanına Mesafe: 35KM

Fiyat: Fiyat Sorunuz

Ultra Her Şey Dahil

0-12 Yaş Ücretsiz

En iyi fiyat garantisi

 

Ultra Her şey Dahil Konsept Özellikleri

 

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00 ile 11:00 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14.30 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21.30 saatleri arasında)

Çocuk Büfesi (18:00 ile 19:00 saatleri arasında)

Gece Atıştırmalık (24:00 ile 02:00 saatleri arasında)

Street Snack Food (12:30 ile 16:00 saatleri arasında)

Zapata Snack (12:30 ile 18:00 saatleri arasında)

Beer Garden (12:30 ile 18:00 saatleri arasında)(Hava Müsaitliğine Bağlı)

Çay Saati (17:00 ile 18:00 saatleri arasında)

A'La Carte Restoranlar;

Türk Mutfağı A'la Carte Restoran (19.00 ile 22:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu)(7 gece ve üzeri konaklamalarda 1 defa 1 ala carte kullanım konsepte dahildir ancak rezervasyon gereklidir.

İtalyan Mutfağı A'la Carte Restoran (19.00 ile 22:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu)(7 gece ve üzeri konaklamalarda 1 defa 1 ala carte kullanım konsepte dahildir ancak rezervasyon gereklidir.

Deniz Ürünleri A'la Carte Restoran (19.00 ile 22:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu)(7 gece ve üzeri konaklamalarda 1 defa 1 ala carte kullanım konsepte dahildir ancak rezervasyon gereklidir.

Asya Mutfağı A'la Carte Restoran (19.00 ile 22:00 saatleri arasında)(Rezervasyonlu)(7 gece ve üzeri konaklamalarda 1 defa 1 ala carte kullanım konsepte dahildir ancak rezervasyon gereklidir.

Barlar; 

Pool Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Hava Müsaitliğine Bağlı)

Beach Bar (10.00 ile 18.00 saatleri arasında)(Hava Müsaitliğine Bağlı)

Lobby Bar (24 Saat)

Welcome Lounge (24 Saat)

Sky Arena (19:00 ile 00:00 saatleri arasında)

Relax Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Zapata Snack Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)(Hava Müsaitliğine Bağlı)

Beer Garden Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Coffee House (10:00 ile 23:00 saatleri arasında)

Disco Bar (00:00 ile 02:00 saatleri arasında)

 

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup Alkolsüz içecekler (Kola, vb.), çay & kahve, fıçı bira, sofra şarabı, şişe şaraplar (spesiyalite restoranlarında), yerli alkollü ve ithal alkollü (markalı olmayanlar) içecekler 24 saat ücretsizdir. Markalı şaraplar ve ithal içkiler ekstra ücretlidir. Tüm restoran ve barlarda ithal premium içecekler fiyata dahil değildir ve ayrıca ücretlendirilebilir.

 Tesisin 772 odası mevcuttur.

* Standart Village Oda: 25 m² genişliğindedir.  Klimalı odalar parke zemine sahiptir ve balkon/teras ile donatılmıştır. Bu oda tipinde klima (merkezi), TV, kasa, çay & kahve seti, kettle, minibar (her gün 1 defa dolum ücretsiz) ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Maximum 3 yetişkin konaklamasına uygundur. 

* Standart Palace Oda(Ana Bina): 28 m²  genişliğindedir. Bu odalarda tesise bakan bir balkon bulunmaktadır. Minibar (her gün 1 defa dolum ücretsiz), çay & kahve seti, kettle ve uydu TV, saç kurutma makineli ve tam donanımlı bir banyo bulunmaktadır. Maximum 3 yetişkin konaklamasına uygundur.  

* Standard Hill Oda: 29 m² genişliğindedir. Klima, parke zemin, banyo, saç kurutma makinesi, uydu TV, çay & kahve seti, kettle, minibar (her gün 1 defa dolum ücretsiz) emanet kasa ve  balkon bulunmaktadır. Maximum 3 yetişkin konaklamasına uygundur.  

* Standart Palace Deniz Manzaralı Oda (Ana Bina): 28 m² genişliğindedir. Bu odaların özellikleri Standart Palace oda ile aynıdır. Deniz manzaralıdır. Maximum 3 yetişkin konaklamasına uygundur.  

* Standard Hill Deniz Manzaralı Oda: 29 m² genişliğindedir. Standart Hill odalarla aynı özelliklere sahiptir, deniz manzaralıdır. Maximum 3 yetişkin konaklamasına uygundur.

* Family Village Oda :  32 m²  genişliğindedir. Bu oda tipinde parke zeminli iki adet bağlantılı oda bulunmaktadır ve genişliğiyle ön plana çıkan bu odalarda balkon/teras bulunmaktadır. Minibar (her gün 1 defa dolum ücretsiz), çay & kahve seti, kettle ve uydu TV, saç kurutma makineli ve tam donanımlı bir banyo bulunmaktadır. Ara kapılıdır. Maximum 3 yetişkin +1 çocuk konaklamasına uygundur. 

* Family Village Superior Oda: 48-52 m² genişliğindedir. . Village Aile Odası ile aynı özelliklere sahiptir. Ara kapılı 2 odadan oluşmaktadır. Maximum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. 

* Family Suite Palace Oda (Ana Bina): 52 m² genişliğindedir.  Bu odalarda bir adet çift kişilik yatak, oturma alanı ve balkon bulunmaktadır. Tam donanımlı banyo, uydu TV, çay & kahve seti, kettle ve minibar (her gün 1 defa dolum ücretsiz) gibi standart özellikler bu odalarda da mevcuttur. Maximum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. 

* Suite Hill Oda: 52 m² genişliğindedir. Odalarda parke zemin bulunmaktadır.  Hill Süitler 2 katlı birimlerdir ve üst katta bir yatak odası ve tam donanımlı bir banyo bulunmaktadır. Bu odaların zemin katında da duş bulunmaktadır. Hill Süit odaları kasa, çay & kahve seti, kettle, minibar (her gün 1 defa dolum ücretsiz), uydu TV ve saç kurutma makinesi gibi bütün standart özelliklere sahiptir. Maximum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. 

* Family Suite Palace Deniz Manzaralı Oda (Ana Bina): 52 m² genişliğindedir. Bu odalar Süit Palace seçeneği ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte deniz manzaralıdır. Maximum 4 yetişkin konaklamasına uygundur. 

* Suite Hill Deniz Manzaralı Oda: 52 m ² genişliğindedir. 2 kattan oluşmaktadır (merdivenli dubleks) Bu odalarda Hill Süit seçeneklerinin hepsi bulunmaktadır ve hepsi  deniz manzarasına sahiptir. Maximum 4 yetişkin konaklamasına uygundur.

* Hill oda binasının 2.katında kapalı havuz bulunmaktadır, belirli dönemlerde ısıtmalıdır. 

* Tesiste 7 adet engelli odası bulunmaktadır.

 

 

Genel Özellikler

 

* Tesiste 09.04.2024 ile 12.04.2024 tarihleri arasında Ramazan Bayramında aktivite programı bulunmaktadır.


Yetişkinler İçin; Turnuvalar, Spor Aktiviteleri, Eğlenceli Showlar, Canlı Müzik bulunmaktadır.

Çocuklar  İçin; Hoş Geldiniz Partisi, Çocuk Olimpiyatları Günü, Eğlence Dolu Çocuk Panayırı, Çocuklarla Mutfak Etkinliği bulunmaktadır. 

 

 

* İnternet erişimi tesisin genelinde (odalar ve gelen alanlar) ücretsiz sunulmaktadır.

* Mini barlara ücretsiz soft içecekler ( Su, cola, fanta, meyve suyu ve soda ) ile doldurulmaktadır. Her gün kontrol edilmekte ve eksikler tamamlanmaktadır.

* Tesisin genel alanları tekerlekli sandalye kullanımına elverişlidir.

* Tesise giriş saat 15:00, tesisten çıkış ise saat 12:00 itibariyle gerçekleşmektedir. 

* Tesisin 5 adet toplantı salonu bulunmaktadır.

* Evcil hayvan tesisin müsaitliğe göre kabul edilmekte olup, rezervasyon öncesi tesisten onay alınması gerekmektedir ve ekstra ücretlidir. Tesise 20 kg.’a kadar olan köpek ve kediler kabul edilir. Diğer hayvanların kabulü otel yönetiminin kararına bağlıdır. Her bir oda bir adet orta boy veya 2 adet küçük evcil hayvan için uygundur. Otele giriş esnasında evcil hayvan sahibi misafirlerimiz ilgili Feragat Formu’nu okuyup imzalamalıdır. Evcil hayvanınızın aşı kartları ile diğer belgeleri rezervasyon ve otele giriş esnasında ibraz edilmelidir. Bir yatak ve iki mama kabı içeren evcil hayvan hoş geldin seti otel tarafından sunulacaktır. İlave olarak kediler için tuvalet kutusu ve temizlik küreği de sunulacaktır. Ortak alanlarda evcil hayvanlar tasmalı olarak veya tapalı taşıyıcıda gezdirilmelidir. Evcil hayvanlar yiyecek içecek alanlarının dışında tutulmalıdır. Otelin temizlik veya teknik personeli odada çalışırken evcil hayvan sahibi misafirlerimiz de odada bulunmalıdır. Misafirler evcil hayvanlarını odada bırakırken resepsiyona bilgi vermelidir. Oteldeki diğer misafirlerimizin konforu için, evcil hayvan sahibi misafirlerimiz konaklama yapacak evcil hayvanlarının çevreyi rahatsız etmeyeceğini ve gürültü yapmayacağını temin etmeleri gereklidir. Otel, misafirlere ait evcil hayvanların sağlık ve güvenliği ile ilgili olası sorunlardan hiçbir şart altında mesul tutulamaz. Evcil hayvan sahibi misafirlerin, oda konaklama ücretine ilave olarak evcil hayvanlarının konaklaması için günlük ilave ücret ve tek sefere mahsus temizlik ücreti ödemeleri gerekir. Evcil hayvan sahibi misafirler evcil hayvanlarının neden olabileceği hasar ve kirlenmeden maddi olarak sorumlu olacaklardır. Mevsime bağlı hizmet şartları değişiklikleri olabileceğinden, evcil hayvan ile yapılacak konaklamalar için rezervasyon sırasında rezervasyon ekibinden teyit alınması gereklidir.

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.