Türsab Seyahat Acentası 8734

Arkın Palm Beach Hotel

Bölge: Kıbrıs Otelleri

Otel Tipi: Magosa Otelleri

Mevki: Deve Limanı

Denize Mesafe: 0 Km

Havaalanına Mesafe: 45 Km

Fiyat: Fiyat Sorunuz

Ultra Her Şey Dahil

0-12 Yaş Ücretsiz

En iyi fiyat garantisi

Yarım Pansiyon Konsept Özellikleri

Tesiste verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur
 • Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)
  Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)
 • Tüm İçecekler Ücretli
  Beach Club Bar (10:00 - 18:00 ) (Ücretli)
  Great Snack (11:00 - 18:00 s) (Ücretli)
  Lobby Bar (24 saat) (Ücretli)
  İskele Bar (11:00 - 00:00) (Ücretli)
  Surf Bar (10:00 - 01:00 ) (Ücretli)

Tam Pansiyon Plus Konsept Özellikleri

Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği, akşam yemeği ile birlikte yemeklerin yanında otelin belirlemiş olduğu alkollü, alkolsüz içecekler, meşrubatlar ve sıcak içecekler dahil olacaktır. Konsept, giriş günü öğle yemeği ile başlar, akşam yemeği ile devam eder, çıkış günü kahvaltı ile sona erer.

 • 07:00 – 10:00  Sabah kahvaltı 
  12:30 – 14:00  Öğle yemeği
  19:00 – 21:30  Akşam yemeği

Oda Özellikleri

* Arkın Palm Beach Hotel'in 102 odası bulunmaktadır. 

* Bahçe Manzaralı Standart Odalar 18 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunmaktadır. Oda da iki yetişkin + bir çocuk veya üç yetişkin konaklayabilir.

* Deniz Manzaralı Standart Odalar 18 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak veya tek kişilik iki ayrı yatak bulunmaktadır. Oda da iki yetişkin + bir çocuk veya üç yetişkin konaklayabilir.

* Family (Aile) Odalarda 2 yetişkin + 2 çocuk veya 3 yetişkin + 1 çocuk veya 4 yetişkin konaklayabilir. Odalar Bahçe Manzaralı, ara kapılı iki odadan oluşup tek banyo ve Wc bulunmaktadır. Oda da Max. 4 yetişkin konaklayabilir. Bahçe manzaralı oda, arakapılı iki odadan oluşmakta ve tek banyo, Wc bulunmaktadır.

* Connection Famiy ( İçeriden bağlantılı ) odalarda 2 yetişkin + 2 çocuk veya 3 yetişkin + 1 çocuk veya 4 yetişkin konaklayabilir. Odalar Deniz Manzaralı, ara kapılı iki odadan oluşup iki banyo ve iki Wc bulunmaktadır.

* Resident Suite Odalarda  2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir. Odalar bir oda ve bir salondan oluşup, üçüncü kişi konaklamalarında açılıp kapanabilen yatak odaya ilave edilmektedir.

* Grand Palm Suite Odalarda 2 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin konaklayabilir. Tek büyük oda şeklinde olup, oda içerisinde Jakuzi bulunmaktadır. Üçüncü kişi konaklamalarında odaya açılır kapanır yatak ilave edilmektedir.  Tek oda şeklinde ve Jakuzilidir.

Genel Özellikleri


* Alkollü içecekler 18 yaşın altında çocuklara ikram edilemez.

* Otel değişen operasyon ve tedarik edilemeyen koşullarından dolayı konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


* Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.


* Evcil hayvan kabul edilmemektedir.*Aile odaları bahçe manzaralı ve ara kapılıdır.


*Kuru temizleme hizmetleri Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde hizmet veriyor.*İskele bar ve plaj surf bar kış sezonu nedeni ile servise kapanmıştır.


*Engelli odası mevcuttur.


*Kıbrıs Geceleri olduğunda Cascata restaurant kapalı olacaktır.
Öğle yemeği seçenekleri Great Snack’de ücretli olarak servis edilmektedir. Pazartesi ve Perşembe akşamları hariç her akşam canlı müzik mevcuttur. Özel bir organizasyon olduğu günler müzik programı yapılamayacaktır.

Otel Casinosu tadilat nedeni ile kapalı olacaktır,

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.