Golden Age Hotel Bodrum

Bölge: Ege Otelleri

Otel Tipi: Bodrum Otelleri

Mevki: yalıkavak

Denize Mesafe: 0

Havaalanına Mesafe: 40KM

Fiyat: Fiyat Sorunuz

Her Şey Dahil

0-3 Yaş ücretsiz

En iyi fiyat garantisi

Her Şey Dahil Konsept Özellikleri

 

 

Kahvaltı (07:30 ile 10:30 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:00 saatleri arasında)

Çay Kek Servisi (16:30 ile 17:30 saatleri arasında)

Snack Saati (12:00 ile 17:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:30 ile 21:30 saatleri arasında)

Barlar;

Lobby Bar (10:00 ile 24:00 Tüm yerli alkollü, alkolsüz sıcak ve soğuk içecekler)

Havuz Bar (10:00 ile 24:00 Tüm yerli alkollü, alkolsüz sıcak ve soğuk içecekler)

Snack Bar (15:00 ile 17:00 Tüm yerli alkollü, alkolsüz sıcak ve soğuk içecekler)

Bandana Bar (10:00 ile 18:00 Tüm yerli alkollü, alkolsüz sıcak ve soğuk içecekler)

A'La Carte Restoranlar; 

Golden Fish A La Carte  Restoran (20:00 ile 22:30 saatleri arasında)(Ücretli)(Rezervasyonlu)(5 gece ve üzeri konaklamalar da 1 defa ücretsiz- 2. kullanım ücretli)(15.06.2024  - 15.09.2024)

Golden Türk A La Carte  Restoran (20:00 ile 22:30 saatleri arasında)(Ücretli)(Rezervasyonlu)(5 gece ve üzeri konaklamalar da 1 defa ücretsiz- 2. kullanım ücretli)(15.06.2024  - 15.09.2024)

 

 

Sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olup, tesisin belirlemiş olduğu markalar dahilinde tüm yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24:00'a kadar ücretsizdir. Türk Kahvesi ücretsizdir. 

 

Balık a la carte restorantı (Minimum 5  gece konaklayan tüm misafirlerin önceden rezervasyon yaptırmak kaydı ile bir kez bu hizmetlerden faydalanabilirler.)

A’La Carte Restoranlardan yararlanmak için lobide bulunan misafir ilişkileri deskinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. A’La Carte Restoranlarından yararlanacak olan misafirlerin açılış saatinden en geç yarım saat sonrasına kadar restorana gelmiş olmaları gerekmektedir. Karar değiştiren ve rezervasyonlarını iptal ettirmek isteyen misafirlerin, 1 gün öncesinden 15.00’e kadar misafir ilişkileri deskine bilgi vermesi gerekmektedir. Bildirilmeden iptal edilen rezervasyon karşılığında başka bir rezervasyon yapılmayacaktır. A’La Carte restoranlarda, her şey dahil konseptindeki içecekler ücretsiz, ithal içecekler, lüks şişe şaraplar ve kutu içecekler ücretlidir. Tesiste 5 gün konaklayan misafirler A’La Carte Restoranlardan sadece bir kere ücretsiz olarak yararlanabilir. Tesiste 5 günden az kalan misafirler ise kişi başı ücret ödeyerek A’La Carte Restoranlardan yararlanabilmektedir. A’La Carte restoranlarda atmosfer gereği kıyafet seçimi önemlidir. Her A’La Carte restoranı minimum 10 kişi için hizmete açılacaktır. Kişi sayısı veya hava koşullarına bağlı olarak A’La Carte restoranların açılış saat ve tarihleri değişebilir.

Oda Özellikleri

* Tesisin 320 odası mevcuttur.

* Standart odalarda 1 büyük veya 2 ayrı yatak bulunmaktadır (3.yatak için müsaittir). Odalar ana binada olup,  33 m² genişliğinde ve zemini parke veya seramik kaplıdır. Odalarda uydu yayını-LCD TV, klima, telefon, minibar (Ücretli), saç kurutma makinası, duş ve balkon bulunmaktadır. Standart odaları deniz veya bahçe manzaralıdır.

* Suit odaları ana binada olup hepsi deniz manzaralıdır. Suit odaları standart odaları ile aynı donanıma sahip olup iki adet yatak odası (1 Büyük Yatak, 2 Tek Yatak) ve 1 salon şeklindedir. Tesiste 8 adet Suit Oda bulunmaktadır. 

* Junior Suit odaları ana binada olup hepsi deniz manzaralıdır. Suit odaları standart odaları ile aynı donanıma sahip olup 1 adet yatak odası (1 büyük yatak) ve salon şeklindedir. Tesiste 4 adet Junior Suit bulunmaktadır.

* Annex odaları yeni binada olup 22 m2 genişliğinde ve zemini parke kaplıdır. Tesiste 93 adet annex oda bulunmaktadır. Odalarda 1 büyük yatak veya 2 ayrı tek yatak mevcuttur. Odalarda uydu yayını-LCD TV, klima, telefon, minibar (Ücretli), saç kurutma makinası, duş ve fransız balkon bulunmaktadır. Annex odaları deniz veya bahçe manzaralıdır. Anex odaların asansörü bulunmamaktadır, 3 katlı, ana bina dışında, ve Fransız balkonlu odalardır. Anex Odalar ana bina dışında bulundukları için, ortak kullanım alanlarına - genel alanlara mesafesi bulunmaktadır.

* Garden odaları bahçe kısmındaki 3 katlı binalarda bulunmaktadır.  Odalar 24 m2 genişliğinde ve zemini seramik kaplıdır. Odalarda uydu yayını-LCD TV, 1 adet klima, telefon, minibar (Ücretli), saç kurutma makinası, duş ve balkon mevcuttur. Tesiste 55 adet Garden odası mevcuttur.

* Aile Odaları bahçe kısmındaki 3 katlı binalarda bulunmaktadır. 2 adet yatak odası bulunan odalarda 1 büyük ve 2 ayrı tek yatak mevcuttur. Odalar 40 m2 genişliğinde ve zemini seramik kaplıdır. Odalarda uydu yayını-LCD TV,1 adet klima, telefon, minibar(Ücretli), saç kurutma makinası, duş ve balkon mevcuttur. Aile odaların hepsi bahçe manzaralıdır. Tesiste 21 adet Aile Odası mevcuttur.

* Tesisin 2 Adet engelli odası mevcut olup, 35 m² genişliğindedir. Tesisin genel alanları engelli misafirler için kullanışlı ve uygundur.Standart Oda şeklinde ve Sorsat yapılması gerekir.

* Tüm odalarda deniz manzarası garantisi bulunmamaktadır.

* Garden Family odalar hem tek geniş oda hem de ara bölmeli olmak üzere iki şekilde mevcuttur. Bölmeli olan garden family odalarda ara kapı yoktur.

Genel Özellikler

* Tesis kullanım alanlarının (a la carte restaurant,bar,havuz gibi) açılış ve kullanılış tarihlerini hava şartları ve doluluklara göre belirleme ve değiştirme hakkını elinde saklı tutar.

* Ebeveynleri olmadan konaklayacak 18 yaş altı misafirler için muvafakatname talep edilmektedir.

* İnternet erişimi tüm genel alanlarda ve odalarda ücretsiz sunulmaktadır. 

* Ücretsiz spa hizmetlerinin çalışma saatleri:  Fitness center 10.00-19.00 / Sauna 10.00-19.00 / Türk hamamı 10.00-19.00 / Kapalı havuz 10.00-19.00 saatleri arasındadır.

* Ücretli spa hizmetlerinin çalışma saatleri: Güzellik  & Spa merkezi 10.00-19.00 / Masaj 10.00-19.00 saatleri arasındadır.

* Tesiste 3 adet toplantı salonu mevcut olup, ekipmanların bir kısmı ücretli sunulmaktadır.

* Tüm açık hava aktiviteleri ve hizmetleri hava şartlarına bağlı hizmet vermektedir.

* Tesise evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.