Uçaklı Kıbrıs Turu 3 Gece Otel Konaklamalı

Tur Tipi: Yurtiçi Turlar

Temaları: Kurban Bayramı Turları

Hareket: İstanbul

Yer: Uçak İle

Tur Süresi: 3 Gece 4 Gün

Fiyat: Fiyat Sorunuz

1.Gün:Girne - Lefkoşa Turu
Değerli konuklarımız Dış Hatlardan hareket edecek olan (IST) İstanbul - Lefkoşa uçağı ile Lefkoşa’ya hareket ediyoruz. Lefkoşa’da bizi bekleyen aracımızla buluştuktan sonra Lefkoşa’ da Ledra Palace sınırını panaromik olarak görerek Girne Kapısından Lefkoşa Surlar içerisine giriyoruz burada önce Samanbahçe Evleri , Venedik Sütunu, Saray Meydanı, Büyük Han, Arasta Çarşısı, Lokmacı barikatı, Selimiye Camii (St. Sophia Katedrali) ve Bandabulya (Belediye Pazarı)’ nı ziyaret ediyoruz. Serbest zaman ardından gezimizi sonlandırıp Girne şehrine hareket ediyoruz. İlk önce Yol üzerinde bulunan Walt Disney kalesinin esinlendiği St. Hillarion Kalesi’ ni ziyaret ediyoruz. Buradan Girne Kalesi’ ni ziyaret edip ve meşhur Girne Antik Limanda Serbest Zaman veriyoruz. Gezimizi tamamladıktan sonra hotelimize dönüyor ve serbest zaman veriyoruz.
 
Turkish Airlines - TK 0960 06:35 - İstanbul Havalimanı (IST) 08:10 - Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs (ECN)
 
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.
 
2.Gün: Karpaz Turu
Değerli konuklarımız Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Karpaz Yarım Adası’na hareket ediyoruz. Yol üzerinde Caretta caretta ve yeşil kaplumbağaların yumurtlama alanı olan en önemli plajlardan biri Alagadi Plajı’nda kahve molası veriyoruz. Kahve molamızın ardından Karpaz burnuna doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Yenierenköy de bulunan Thelessos Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz Sonra Sea Bird Plajında yüzme molası veriyoruz. Ayrıca burada sadece Kıbrısta yasayan bir eşek türünün de yabani olarak serbestçe sürüler halinde yaşadikları bu bölgedeki eşşekleri besleyerek Ortodoks rumların adadaki en önemli kilisesini içinde barındıran Apostolos Andreas Manastırı’ nı ziyaret ediyoruz. Burada turumuzu bitirip hotelimize gitmek için yola çıkıyoruz.
 
Öğle yemeği: (Tur Ücretine Dahil Değildir) 
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.
  
3.Gün:Serbest Zaman
Dileyen Misafirler Tekne turuna katılım sağlayabilir (Extra, ücreti tur esnasında misafirler tarafından ödenir Kişi Başı 1500 ₺)  ) Yavuz Çıkartma Plajı Değerli konuklarımız, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında dileyen misafirlerimizle tekne turumuz için Girne Antik Limanı’ na hareket ediyoruz. 11:00 Civarlarında dileyen misafirlerimizle tekne turumuza başlıyoruz. Tekne turumuzda 1974 mutlu barış harekâtı yapılan Yavuz Çıkartma Plajını denizden de görüp 2 farklı meşhur koyda yüzme molası veriyoruz. Birinci durağımızda yüzme molası verirken aynı zamanda öğle yemeğimizi de yiyoruz. Daha sonra farklı bir koya doğru yol alıyor ve bir yüzme molası daha veriyoruz burada sizlere aynı zamanda mevsim meyveleri de ikram ediyoruz. 16:30 Civarlarında tekne turumuzu yine Antik Limana dönerek tamamlıyoruz. Tekne turumuzun ardından Girne Antik Limanında serbest zaman verdikten sonra hotelimize dönüyoruz.
 
Yeme İçme Bilgileri Sabah kahvaltısı: Konaklama yapacağımız otel de alınacaktır. 
Öğle yemeği: Tekne Turunda Tavuk,Salata,Meze, Karpuz öğle yemeği dahildir İçecekler Extra )
Akşam yemeği: Konaklama yapacağımız otel de açık ve veya set menü olarak alınacaktır.
 
4.Gün: Gazimağusa – Kapalı Maraş
Değerli konuklarımız Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Gazimağusa doğru yola çıkıyoruz. Önce St. Barnabas Manastırını ziyaret edip , sonra deniz kenarında bulunan Salamis harabelerini gidiyoruz. Antik Kıbrıs tarihi ve Meteoroloji hakkında bilgiler edindikten sonra artık misafirlerinizin içeriye girebildikleri Kapalı Maraş bölgesini girip bir zamanların Doğunu Parisi dedikleri dünyanın en meşhur ünlülerin rezervasyon yaptırdıkları otelleri görüp beraber yürüyerek keşfediyoruz. Sonra otobüsümüze dönüp Gazimağusa kalesinde ’ki gezimize başlıyoruz Lala Mustafa Paşa Cami , St Nicholas Katedrali , Venedik Sarayı , Namık Kemal zindanı görüp Mağusa kalesi içinde serbest zaman veriyoruz. Alışveriş ve Kıbrıs Tatlısı ( Ekmek Kadayıfı , Şeftali Kebabı ) Turumuzu bitirip Havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bir sonraki seyahatinde tekrar buluşmak üzere üzülerek vedalaşıyoruz. Hoşçakalın...
 
Turkish Airlines - TK 0963 20:55 - Ercan Havalimanı, Kuzey Kıbrıs (ECN) 22:45 - İstanbul Havalimanı (IST)
Ücrete Dahil Olan Hizmetler
*Otelde Konaklama ( Yarım Pansiyon )
*Çift Yön Uçak Bileti
*Ercan Havalimanı karşılama (Ekonomik Transfer )
*Lüks Otobüsler İle Ulaşım 
*Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri 

Aşağıda ki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.